Novinky

Klubová výstava RK CZ Oslavany 2013

Předposlední sobotu v září se konala již tradičně klubová výstava v Oslavanech pod záštitou Retriever klubu. Účast byla opět hojná. Měla jsem přihlášenou Berinku do třídy mladých fen, kde ze 17ti nahlášených fenek nakonec nastoupilo 14. Paní rozhodčí Mrs. Lyn Strudwick byla velice pečlivá a posuzovala velmi pěkně. Berinka se v kruhu prezentovala s novou handlerkou Kačkou Bakošovou, která se jí velmi aktivně ujala. Holky to zvládly naprosto na jedničku, za což jsem Kačce velmi vděčná. Spolu si odnesly krásný posudek a hodnocení Výborná.

Berinka s Kačkou před paní rozhodčí Berinka v běhu

 

Posudek: Pěkná hlava s jemným výrazem, dobré oko a tmavý pigment, správná délka krku a uložení lopatky, hluboký hrudník, správné úhlení zadní partie, rovná horní linie, dobře se pohybuje.

Na výstavě se v kruhu sešly všechny tři sestry z vrhu B Evigold. Všechny tři si odnesly opravdu skvostné posudky a fialová sestřička Borinka dokonce umístění na 3.místě. Moc majitelům gratuluji. Krom toho jsme měli možnost si také půjčit Bernieho sebou na výstavu, tak se nakonec sešel celý vrh včetně maminky Boci a tatínka Apolla. Byl to krásný moment. Doufám, že za rok se nám to podaří zopakovat.

zleva: tatínek Apollon, Bernie, Blueberry, Bella, Bora a maminka Boca

Všechny fotografie ze setkání a z výstavy naleznete v naší galerii ZDE.