Novinky

Setkání sourozenců z Evigoldu v Oslavanech 2014

Čas letí a Bocinka měla letos v lednu již svá druhá štěňátka. Narodilo se jich pět, 3 kluci a 2 holčičky. Štěňátka našla opět domov u naprosto úžasných rodin. A jelikož klubová výstava v Oslavanech už je takovou tradicí pro setkávání odchovů z Evigoldu, tak se konal i tentokrát. Přijela tři štěňátka z vrhu C - Crispin, Caesar a Crenchi, no a my jsme samozřejmě nemohli chybět. Berinka jakožto zástupce "Béček" a Sára jakožto babička všech. :)


Sára (10,5 roku) a vnučka Berinka (2 roky)

Bylo to velmi milé setkání, protože jsme zjistili, že jsme všichni již dávno velká rodina. Majitelé Caesarka ze Zlína totiž měli doma sestru naší Sáry, Adorku, o kterou před lety přišli. A jelikož chtěli krev příbuznou, tak si vzali chlapečka po Bocince. Byli moc rádi, že mohli naši Sáru vidět, říkali, že je Adorce moc podobná. Bylo to moc a moc dojemné.. no a aby toho nebylo málo. Tak majitelé holčičky Crenchi, Ivetka a Roman, měli doma fenečku také Sáru, která byla sestrou Caesara od Hradu Veveří, což je taťka naší Sárinky. Jj, svět je prostě malý.. 


zleva: Caesar, Berinka, Crispin a Crenchi

No a samozřejmě jsme se tam také shledali s Vlaďkou, Crispinem a Momíkem, které jsme v létě hlídali. Byť výstava byla velmi stísněná a to doslova, tak díky všem těmto lidem jsme si to tam užili. Moc rádi jsme je všechny viděli... ;)